איציק מרקו

איציק מרקו הוא אמן חושים ישראלי המופיע ומרצה באירועים פרטיים ועסקיים, בארץ ובחו"ל. אם תשאלו אותו מה זה בדיוק אומר, הוא יגיד לכם שהוא בסך הכל מספר סיפורים.

מאז ומתמיד היה איציק מכור לידע, וכבר מגיל צעיר הוא החליט שהוא מקדיש את חייו ללמידה ולמעשה הוא למד כל מה שידו הייתה משגת (ולעיתים גם מה שלא). לאחר שהשלים עם העובדה שהוא לעולם לא יוכל לדעת הכל על הכל, הוא לפחות מנסה לדעת הרבה על הרבה.

כדי לספק את יצר הסקרנות שלו, את שני העשורים האחרונים הוא העביר בלמידה וחקירה של עשרות תחומי ידע. עפ"י מדף הספרים שלו, הידע הזה נע ממודלים במיקרו ובמאקרו כלכלה ועד איך לשלוט בחלומות ולכוון את תוכנם, מאיך ליישם את האסטרטגיות של מייקל פורטר ועד איך לכתוב תסריטים להוליווד, מהמשמעות האמיתית של אגדות האחים גרים ועד פסיכוקיברנטיקה, מהמחזות של מולייר ועד המבצעים הסודיים של קהילות המודיעין בישראל, מהטרגדיה של אנטיגונה ועד תיאוריות על חוצנים קדמונים, מהאידיאות של אפלטון ועד העדויות האמיצות של אלפרד היצ'קוק על הטעויות שהוא עשה בסרטיו, מדיני ניירות ערך ועד איך לעבור את מבחני המיון של מכוני אבחון (זה לא כל כך הצליח לו), מאומנות המלחמה של סאן טסו ועד איך לכייס אנשים (גם זה לא כל כך הצליח לו), מהפואטיקה של אריסטו ועד פיזיקת קוונטים ומסע בזמן (הוא טוען שזה דווקא כן).

על הדרך הוא הספיק לעשות שני תארים במנהל עסקים (BA וMBA בהצטיינות), לסיים לימודי קופירייטינג בהצטיינות ולעבוד כקופירייטר באחד ממשרדי הפרסום האינטראקטיביים הגדולים בישראל, ללמוד תסריטאות בבית הספר לקולנוע וטלוויזיה סם שפיגל, לקחת חלק באינספור קורסים וסדנאות אימון אישי ועסקי, להפוך למאסטר NLP ולאמן לחימה המחזיק בחגורה שחורה דאן 1 בMMA.

את כל מקורות הידע הללו, הפך איציק למופע בידור חוויתי, שנון, סוחף ומלא בהומור, ובעשור האחרון הוא מופיע ומרצה בפני קהלים מגוונים, בארועים פרטיים ועסקיים, בארץ ובחו"ל.

יחד עם זה, איציק דואג תמיד להזכיר שאין לו כוחות על טבעיים, ושהוא פשוט משתמש בחמשת החושים שלו כדי לתת את התחושה שיש לו חוש שישי. אם הוא לא היה הופך לאיש בידור, הוא כנראה היה נוכל לא קטן.

דילוג לתוכן