למה בידור לאירועים חשוב ואיך בוחרים מופע

מכירים את זה שמחצית מהאורחים באירוע נהנים בזמן שהיתר עסוקים בנייד? זה הסיוט של כל מפיק אירועים, ויכול ממש לבאס את מי שלכבודו האירוע הופק. מופע בידור לאירועים יכול להפוך את האירוע לבלתי נשכח, כזה שיגרום לכולם ליהנות, לקחת חלק פעיל ולדבר עליו גם ביום שאחרי.

 למה זה חשוב, לאילו אירועים כדאי להזמין הפעלות ואטרקציות בידוריות, ואיך תבחרו את סוג הבידור שמתאים לאירוע שלכם? כל התשובות בשורות הבאות.

למה אתם צריכים מופע בידור לאירועים?

בחלק מהאירועים מופיעים אורחים כל כך צבעוניים ומרתקים, שהם עשויים ממש לגנוב את ההצגה ולבטל כל צורך בבידור חיצוני. אך ברוב המקרים, כדאי שתדאגו לאטרקציה, מופע או פעילות, כמו אמן חושים לאירועים לדוגמה, שיהוו מוקד האירוע, ולא יגרמו לאורחים שלכם להציץ בנייד ולשאול את עצמם האם עכשיו זה עדיין לא מנומס לנטוש את האולם.

סיבות נוספות שבגללן כדאי לכם לשקול להזמין מופע בידור

 • צרו עניין סביב האירוע. זו דרך נפלאה ליחצ"ן אותו, למשוך אליו קהל רב ולהגדיל את הציפייה בקרב המוזמנים.
 • אם האירוע מציע כרטיסים למכירה, זה עשוי לקדם את המכירות של האירוע.
 • זו דרך נפלאה לשבור את הקרח, ולתת גם לאורחים שלא מכירים זה את זה נושא שיחה.
 • זו הדרך הטובה ביותר להוסיף עניין ופלפל, גם לאירועים הכי רשמיים ו"יבשים".
 • בידור לאירועים יוצר בקרב המשתתפים חוויות וזיכרונות משותפים, מה שיגרום למשתתפים לחבור ולהתקרב זה לזה מבחינה רגשית. אם יש לכם עובדים או אנשי צוות שאתם רוצים לגבש, זו הדרך המושלמת לעשות זאת.
 • בהמשך לסעיף הקודם, מופע בידור לאירועים מאחד את כל המשתתפים באירוע ומונע היווצרות קבוצות נפרדות.

ובמילים אחרות, בידור לאירועים זו השקעה משתלמת עם הרבה מאוד ערך מוסף.

לאילו סוגי אירועים מומלץ להזמין מופע בידור?

בדרנים הם האטרקציה העיקרית עבור אירועים מלאי צחוק, קומדיה והנאה.

להלן סוגי האירועים שיכולים להפיק מהם את המיטב:

 1. אירועי חברה ובניית צוותים – מופע בידור יכול להיות כלי רב ערך לאירועי חברה. בין אם זה בשביל לעודד בניית צוותים ונטוורקינג או כדי להרשים לקוחות פוטנציאליים, בדרנים הם שוברי הקרח הגדולים בכל הזמנים. מופע בידור יכול לעזור לצוותים וותיקים לחבור מחדש ולחזק את מערכות היחסים הקיימות. עבור צוותים חדשים, זו הדרך המושלמת לשבור את הקרח ולהתחיל ליצור קשרי חברות.

 2. ימי הולדת, אירועים ומפגשים משפחתיים – למרות שאירועים מסוג זה מתרכזים בדרך כלל סביב האורחים, בידור אינטראקטיבי שכולם יתכנסו סביבו, כמו אמן חושים ליום הולדת לדוגמה, יכול בהחלט להחיות את המסיבה.

 3. כנסים ותערוכות – אירועים מסוג זה מהווים הזדמנות עבור אנשי מקצוע בתעשייה לרכוש ידע נוסף, להתעדכן בחידושים ולהרחיב את רשת הקשרים המקצועיים שלהם.  מופע בידור הוא דרך נפלאה בה חברות נעזרות כדי לחזק את המותג שלהן ולמשוך תשומת לב.

כיצד לבחור את מופע הבידור שמתאים לכם?

 • צרו סקר לפני שאתם סוגרים את סוג המופע. תוכלו להציע מופע טלפתיה, סטנד אפ ואפילו מופע מוזיקלי. אתם לא חייבים לגלות מה תוצאות הסקר, הפתיעו את האורחים.
 • התחשבו בתקציב שעומד לרשותכם ובהתאם לכך אתרו את המופע שמתאים לאירוע שלכם.
 • בדקו האם עליכם לספק משהו לטובת המופע – שטח לקיום המופע, ציוד הגברה, במה וכדו'.
שתף באמצעות
דילוג לתוכן