הופעות

הופעות במה

עם ניסיון של מעל ל-1,000 הופעות במה ומאות לקוחות פרטיים ועסקיים שראו ושיבחו, איציק יכול להעניק גם לכם חוויה יוצאת דופן, שבסופה תישארו עם יותר שאלות מתשובות.

בין אם מדובר באירוע חברה עם מאות משתתפים כמו יום עיון או ערב גיבוש, ובין אם מדובר בארוע משפחתי אינטימי ומצומצם כמו יום הולדת או חוג בית, איציק ייקח אתכם למסע לא שגרתי לעולם שלו.

בדרכו האלגנטית, איציק מציג במופע יכולות מגוונות ויוצאות דופן. הוא יראה לכם איך לפתור 4 קוביות הונגריות בפחות מדקה, איך לזכור ספר שלם בעל פה, למה הוא יודע מראש איזה קלף תבחרו, איך הוא יודע לזהות מי משקר לו, איך לגרום לחוש הטעם של מישהו להשתבש ועוד, כשהקהל כולו שותף למסע ולוקח חלק פעיל בחוויה.

איציק מרקו אמן חושים בהופעה על הבמה
איציק מרקו במופע שוטטות

מופעי שוטטות

מופעי שוטטות (קלוז אפ) הם מופעים שמתבצעים בתנועה.

מופעים מהסוג הזה מאופיינים ביצירת אינטראקציות חברתיות בקבוצות קטנות, כשהדגש הוא על יצירת קשר אישי עם האורחים.

במהלך הארוע, איציק משתלב בטבעיות בין האורחים, בקבלת הפנים או בין שולחנות הסועדים, מדהים אותם בקטעי אומנות חושים והכל מתבצע בגובה העיניים אבל מתחת לאף.

כנסים מקצועיים וקד"מ

השילוב הייחודי של אומנות חושים עם הידע והניסיון מעולמות האקדמיה, הקופירייטינג והתסריטאות, הופכים את איציק לפתרון אידיאלי לכל כנס מקצועי, תערוכה או ארוע השקה.

לפני כל ארוע, איציק מקיים מפגש מקדים עם מנהלי החברה כדי לבנות יחד איתם בריף מדויק עם ערכי החברה והמסרים השיווקיים, כך שהתוכן בכל ארוע מותאם לחברה/למותג באופן אישי.

במהלך הארוע איציק מתפקד כאיש המכירות של החברה, כשהוא אחראי למשוך את תשומת הלב של הנוכחים, להעביר להם את המסרים השיווקיים של החברה, להביא תנועה לדוכן החברה, לאסוף לידים וכו'.


איציק מרקו בכנס מקצועי ואירוע קדמ
דילוג לתוכן