קסמים בקלפים וקריאת מחשבות – החתיכה שתשלים לכם את האירוע

מחפשים רעיון שישלים את האירוע שלכם בצורה יוצא מן הכלל? אמן חושים בעל חושים מופלאים יהפוך את האירוע שלכם ליותר ממדהים. מילדים ועד מבוגרים, כולנו מוצאים את עצמנו מופתעים, נדהמים ולפעמים משתאים מול קסם טוב. ובכן, אמן חושים הוא לא קוסם, הוא הרבה הרבה יותר מזה. בואו לגלות כעת את המסתורין (לפחות חלק ממנו) שמאחורי הקסם. גלו לאילו אירועים מופעי חושים של אמני חושים יתאימו כמו שפן לכובע.

המסתורין שמאחורי אמני החושים

אטרקציות רגילות לאירועים כבר לא מעוררות איזו התרגשות מיוחדת. כולנו מכירים דברים נחמדים כמו מכונות עשן או דוכנים של אוכל טוב. הכל נחמד, הכל טוב, אבל כדי להפוך את האירוע למדהים, צריך להפתיע את המשתתפים, להקנות להם חוויה מיוחדת שכבר מזמן לא ראו, משהו שחודר לסקרנות והמסתורין של החיים.

המסתורין של אמני חושים מתבסס על שילוב של יכולות. הם קוסמים, אבל גם יותר מזה. הם שחקנים ומספרי סיפורים, אבל גם יותר מזה. אמן חושים מקצועי מסוגל לשלב במופע אחד קסמים בקלפים וקריאת מחשבות. האם במופע קריאות מחשבות האמן באמת קורא את המחשבות שלכם? בואו נגיד את זה כך: חלק מאמני החושים טוענים שכן… חלקם מודים שיש להם חושים מאוד מחודדים ומאחוריהם הרבה מאוד שעות, ימים ושנים של אימונים.

אמני חושים טובים יודעים לקרוא את שפת הגוף של האנשים, מבוגרים וילדים. הם מזהים מהר מאוד כל שינוי בהבעות הפנים. הם לומדים הרבה מתוך מבט לתוך עיניים של אנשים ומקשיבים לשינויים בקול, באינטונציה, בתנועות הידיים וצורת העמידה. כשמשלבים את זה ביחד עם זריזות ידיים, מהירות מחשבה והכל מתגבש למופע – מקבלים קסם של מופע. אירוע מסתורי, מרגש. אחרי הכל, כולנו הינו רוצים, מאוד, להאמין קצת בקסמים אמיתיים. אמן חושים לאירועים, נותן לנו את זה.

לאילו אירועים אפשר להזמין אמן חושים

מקובל להניח שאמני חושים מתאימים מאוד לאירועים של אנשים מבוגרים, לא לילדים. אבל למעשה, כמעט לכל אירוע, כמעט לכל גיל, אפשר לבנות מופע שמשלב את הקסמים עם טריקים של מופעי חושים. אמן חושים שהוא גם קוסם צריך פשוט לדעת להתחבר לקהל שמולו. ההכנה למופע מביאה בחשבון את גיל המשתתפים ואת מספר המשתתפים. למסיבות, לאירועי חברה, לימי הולדת או ימי גיבוש, לכנסים ולמעשה לכל סוגי האירועים שבהם רוצים להפתיע או לרגש, מופע של מסתורי אמנות החושים מאוד יתאים.

הזמינו עוד היום את איציק מרקו

אמן חושים ישראלי המופיע באירועים פרטיים ועסקיים, לא רק בישראל אלא גם בחו"ל. במהלך המופע של איציק מרקו תחשפו לכל מיני יכולות ייחודיות בהן, זיכרון, השפעה על התת מודע, דמיון מודרך, קריאת שפת גוף והפתעות נוספות. מדובר על מופע בידור אינטראקטיבי, כך שהקהל הופך שותף פעיל בחוויה בלתי נשכחת.

שתף באמצעות
דילוג לתוכן