שאלות ותשובות: מופע של אמן חושים

אמן חושים הוא מנטליסט. מדובר על אדם שעוסק באומנות של טלפתיה וקריאת מחשבות. אותה אומנות באה לידי ביטוי על ידי שימוש בקסמים שונים הנעשים על המשתתפים באירוע. הרעיון העיקרי הוא לשתף את הקהל בביצועים של הקסמים.

אטרקציה של אמן חושים לאירועים, תתאים בדרך כלל לאוכלוסיות מבוגרים ולא לאוכלוסיות של ילדים. מה שכן, יש גם מופעים הניתנים על ידי אמני חושים והם מותאמים לגילאי הצעירים יותר.

כיצד כדאי לתכנן מופע של אמן חושים?

העדיפות היא לייצר סוג של מסתורין ולא לספר למשתתפי האירוע על אמן החושים. מה שכן, חשוב לעדכן את אמן החושים לגבי סוג הקהל וכמו כן גילאי המשתתפים הצפויים באירוע ובכלל אפשר גם לתת פרטים לגבי סוג האירוע – האם מדובר על אירוע יום הולדת, אירוע גיבוש עובדים וכו'.

הגדרת הקהל חשובה מאוד, שכן המופע יכול להיות שונה מזה של קהל שצורך בכלל תוכן שונה לחלוטין.  אמן החושים יידע כבר להגיע עם תכנים המתאימים גם לנושא האירוע.

כיצד מומלץ לתזמן את האירוע?

אם האירוע כולל עוד אטרקציות, יש לבדוק מהי כמות הזמן שתוקצה למופע של אמן החושים. בהתאם לכך, יש לעדכן את אמן החושים והוא ייתן לכם פרטים לגבי משך המופע שלו, מה צפוי באופן כללי במופע ועוד (כל זאת כמובן ללא ספוילרים).

מהם היתרונות בצפייה במופע של אמן חושים?

המופע משעשע, סוחף ומטריף. הוא כולל כל מיני קטעי קסמים, קטעים הומוריסטיים ובעיקר הוא מספק תחושת סיפוק והנאה רבה. כאשר תצפו במופע של אמן חושים, תראו בעצמכם כיצד אפשר לשלב תקשורת בינאישית מעולה יחד עם טכניקות מתחום הסוגסטיות, פרא-פסיכולגיה, צפיית מחשבות, קריאת מחשבות, NLP, דמיון מודרך ועוד.

איך בוחרים אמן חושים?

כמו בכל תחום, בודקים דירוג, המלצות וניסיון. כל אלה מביאים לכך שהמופע שתקבלו יהיה איכותי, מוצלח, אינטראקטיבי וכזה שישתף את כל המשתתפים באירוע. לכן, אל תתפשרו ותבחרו אמן חושים ברמה גבוהה. כזה שישאיר את כולם עם לסת שמוטה וטעם של עוד. קחו בחשבון, שכל מופע של אמן חושים, צריך להיות בשיתוף מלא עם הקהל שלכם. זהו מופע שצריך להיות בלתי נשכח לכולם וכזה שלא יפסיקו לדבר עליו גם שנים אחרי.

האם המופע יכול להתאים לכל אירוע?

אפשר לומר שכן. תוכלו להזמין אמן חושים ליום הולדת במידה ואתם חוגגים יום הולדת עגול, אך לא רק. אם אתם מתכננים לבן או בת הזוג יום הולדת עם מספר גדול של משתתפים ואתם מחפשים אטרקציה ייחודית, אז לכו על זה והזמינו מופע של אמן חושים.

מעבר לכך, מופע כזה יתאים גם עבור יום גיבוש עובדים, אירוע חברה ועוד. כל שתצטרכו לעשות הוא לדבר מראש עם אמן החושים ולתת פרטים על האירוע והוא כבר יגיע מוכן עם מופע מותאם אישית.

שתף באמצעות
דילוג לתוכן