אמן חושים לאירועים פרטיים

בחירה של אמן חושים לאירועים פרטיים היא לא דבר של מה בכך. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבינים את הפוטנציאל הגלום בשילוב של אמן חושים באירועים משפחתיים, והבחירה באיזה אמן חושים לבחור וכיצד לשלב אותו באירוע היא החלטה חשובה.

אמן חושים לאירוע פרטי

בניגוד למה שנהוג לחשוב, שאמן חושים לאירועים עסקיים היא הדרך היחידה להיחשף למופע של אמן חושים, הרי שבשנים האחרונות אמן חושים לאירועים פרטיים הפך לנפוץ יותר ויותר. אירוע פרטי עשוי להיות אירוע משפחתי אינטימי ומצומצם כמו יום הולדת או חוג בית, והוא עשוי להיות אירוע קצת יותר מורכב כמו חתונה או בר/בת מצווה.

אמן חושים לחתונה

החלטתם לקיים את ברית הנישואין? מזל טוב. בין עשרות ההחלטות שעליכם לעשות כמו החלטה על אולם, די ג'יי, תפריט, מוזמנים, שמלת הכלה, איפור, חליפת החתן וכו', החלטתם להזמין גם אמן חושים לחתונה. באירוע מהסוג הזה, מומלץ לשלב את אמן החושים בקבלת הפנים ו/או בשוטטות סביב שולחנות האורחים ולא כפעילות מרכזית.

אמן חושים לבר/בת מצווה

בדומה לפעילות של אמן חושים לחתונה, גם בפעילות של אמן חושים לבר מצווה מומלץ לשלב את אמן החושים בקבלת הפנים ו/או בשוטטות סביב שולחנות האורחים. אולם כאן, ניתן ואף מומלץ לשלב את אמן החושים גם כפעילות מרכזית באירוע. הדבר מאפשר אתנחתא מסוימת בין שלבי האירוע השונים והזמן הטוב ביותר לשלב את אמן החושים הוא לפני הגשת המנה העיקרית או לאחריה.

הדברים שחשוב לבדוק לפני שמזמינים אמן חושים לאירועים פרטיים

החלטתם להזמין אמן חושים לאירועים פרטיים?

הנה כמה דברים שחשוב וכדאי לבדוק מבעוד מועד, ושיקלו מאוד גם עליכם וגם על האמן:

  • מיקום – אמן חושים מנוסה יודע להתאים את עצמו למקום שבו הוא מופיע. יחד עם זה, מומלץ לבדוק מראש מה גודל המקום, כמה אנשים הוא יכול להכיל, מהו סידור הישיבה וכו'. אם מדובר באירוע ביתי מצומצם כנראה שסלון הבית או החצר יספיקו. אם מדובר באירוע כמו חתונה או בר מצווה, ייתכן ותצטרכו לתאם עם האולם במה מאולתרת, אם אין כזו.
  • זמן – בדקו עם האמן באיזה שלב הכי מומלץ לשלב אותו במהלך האירוע. לזמן המופע יש חשיבות מכרעת שכן אתם לא רוצים להפריע למוזמנים בזמן האוכל למשל.
  • ניסיון והמלצות – שוחחו טלפונית עם האמן עצמו לפני קיום האירוע. בדקו מה הניסיון שלו ובאיזה תחום הוא מתמחה. בקשו לראות קטעים מהופעות חיות והמלצות מגורמים שעבדו איתו בעבר.
  • הגברה ותאורה – אחד היתרונות הגדולים של אמן חושים הוא יכולתו להתאים את עצמו כמעט לכל תנאי. יחד עם זה, קיומן של מערכות הגברה ותאורה חשובות מאוד. הן מספקות למופע מעטפת ומשדרגות אותו משמעותית. לכן מומלץ לוודא האם באולם שבו מתקיים האירוע ישנם מערכות הגברה ותאורה, או לחילופין, האם אפשר להקים מערכות כאלו לטובת האירוע.
  • אוכל ושתייה – מומלץ להפריד בין זמן המופע לבין זמן הארוחה. גם אם מדובר בכיבוד קל על השולחנות, או באירוח בסגנון בופה, הדבר עשוי לפגום בריכוז של הקהל במהלך המופע.
  • ילדים – במקרה שמדובר באירוע משפחות הכולל ילדים, כדאי לציין זאת בפני האמן בשיחה הראשונה ולבדוק איתו האם חלק מהמופע שלו מותאם לילדים ולאיזה גילאים.

איציק מרקו – אמן חושים לאירועים פרטיים

עם ניסיון של מעל ל-1,000 הופעות, ביניהן מאות הופעות ללקוחות פרטיים שראו ושיבחו, איציק יכול להעניק גם לכם חוויה יוצאת דופן, שבסופה תישארו עם יותר שאלות מתשובות. בדרכו האלגנטית הוא מציג יכולות מגוונות ויוצאות דופן, בקלילות, בהומור וכמובן בשילוב הנוכחים כולם.

שתף באמצעות
דילוג לתוכן