מחפשים רעיון לערב צוות? מופע טלפתיה הוא הפתרון עבורכם

כל מקום עבודה שמכבד את עצמו, מפיק מדי פעם ערב צוות או יום גיבוש לעובדים. הבעיה היא, שבשלב מסוים מתחילים להיגמר הרעיונות. נדמה שהעובדים כבר ראו וחוו הכול ולכן ערב צוות יכול בקלות להפוך לעוד מאורע בנאלי שלא באמת מרגש אף אחד. לכך, יש פתרון – מופע טלפתיה לערב צוות שישאיר את כולם המומים.

בין אם מדובר בערב צוות קטן של כמה אנשים ובין אם מדובר באירוע חברה גדול, מופע טלפתיה יכול להתאים גם לערב הגיבוש שלכם. רק וודאו כי אתם מזמינים אמן חושים מנוסה ומומלץ, שיוכל לעמוד בציפיות הגבוהות מהמופע.

מהו אמן חושים ומה הוא עושה?

אמן חושים הוא אדם המעביר מופע טלפתיה. שלא כמו קוסם, שמשתמש באביזרים איתם הוא מבצע פעלולים ותעלולי זריזות ידיים, אמן חושים משתמש באביזר אחד עיקרי – המוח שלו. המופע שלו כולל קריאת מחשבות ולכן הוא לא זקוק למרחב גדול, הכנות מיוחדות וכדומה.

חלק מאמני החושים משתמשים במעט אביזרים במהלך מופע טלפתיה, אך לרוב אלו נועדו על-מנת להעצים את עיקר ההופעה והיא קריאת מחשבות המשתתפים בדרכים שונות.

מופע טלפתיה לערב צוות יעשה רושם בלתי נשכח

אם אתם מעוניינים בפעילות לעובדים שתהיה מהנה, מגבשת ומפעימה במיוחד, מופע טלפתיה לערב צוות הוא בדיוק מה שאתם מחפשים. במקום ליפול שוב לתבנית הבנאלית של ערבי גיבוש הכוללים ארוחה ומופע בינוני, יש לכם הזדמנות להרשים באמת את העובדים שלכם, שיזכרו לתמיד את ההשקעה הרבה בערב הצוות שלהם.

אמן חושים לאירועים עסקיים צריך להיות מישהו בעל ניסיון בתחום, עם עבר עשיר של עמידה על במה והופעה מול קהל עובדים שמכירים זה את זה. ההיכרות בין העובדים באה לעיתים לידי ביטוי במופע עצמו ואמן חושים מוכשר יכול להתאים חלקים מהמופע לקהל שמולו הוא מופיע.

כמה עולה אמן חושים לאירועים עסקיים?

המחיר של מופע טלפתיה יכול להיות תלוי בכמה גורמים: אורך המופע, המרחק אליו נוסע אמן החושים, הלוקיישן וכמובן, איכות האמן עצמו. לכן, כדאי לעשות סקר שוק לפני שמזמינים מופע טלפתיה של אמן חושים.

לצד זאת, זוהי השקעה משתלמת במיוחד, שכן אמן חושים הוא המפתח לערב בלתי נשכח שהעובדים לא יפסיקו לדבר עליו. אם אתם באמת רוצים להביע את הערכתם לעובדים ולהפיק להם אירוע מושקע, אמן חושים הוא הפתרון האידיאלי עבורכם ולא משנה מה מחירו.

מופע הטלפתיה של איציק מרקו

אנחנו לא רוצים לחשוף הכל, אבל נגלה לכם שמדובר על מופע ייחודי ובלתי נשכח. אין ספק שהקהל שמשתתף במופע הופך לקהל פעיל, שנדהם מיכולותיו של אמן החושים איציק מרקו.

המופע מתאים לאירועים פרטיים ועסקיים והוא אינטראקטיבי, מבדר וסוחף. אז קדימה, למה אתם מחכים? הזמינו עוד היום את המופע!

שתף באמצעות
דילוג לתוכן